Готові паперові пакети

Заощадити час та отримати швидкий результат

 

паперові пакети

 
В нас можна купити готові паперові пакети оптом та в роздріб, різних кольорів і розмірів, з матеріалів різної щільності, починаючи з крафт-паперу і закінчуючи картоном. Також, у нас можна замовити друк на пакетах.

Якщо ж вам необхідні вже готові пакети – відвідайте наш інтернет-магазин або просто зателефонуйте нам.

Брендовані пакети

Реклама вашого бренду в кожному куточку країни

 

Паперові пакети та сумки

 
Паперові пакети – чудовий засіб акцентування уваги до вашого бренду і ефективний рекламний носій. Ми знаємо як створити ефективну паперову упаковку для вирішення різноманітних задач наших клієнтів. Ми допомагаємо підібрати найбільш відповідний розмір, матеріал (папір, крафтпапір, картон), тип друку тощо. VistaPaket – це ретельний підхід до роботи і широкий спектр дійсно працюючих рішень.

 

Наші кліенти

NORVENSkyMallТелеканал ICTVNaf Naf ParisNESTLEPeugeotТелеканал 1+1Amway Ukraine
 

Відгуки про нас


 

Паперові пакети, крафтові пакети, подарункова картонна упаковка

 

ТОВ «Вістапакет» (Київ, Україна) – рекламно-виробнича компанія. Ми надаємо послуги у сфері виготовлення різних видів подарункової упаковки, рекламної та сувенірної продукції. У найкоротші терміни і на високому якісному рівні виготовляємо паперові пакети (подарункові, рекламні, пакувальні), запропонуємо готову подарункову упаковку оптом чи вроздріб, календарі, листівки, папки, блокноти з фірмовим логотипом тощо.

Виробництво паперових пакетів – досить копіткий і цікавий процес. Тому ми пропонуємо повний комплекс виробництва: від створення дизайну до виходу готової продукції, а у виробництві застосовуємо екологічно чисту сировину. Досвідчені фахівці будуть супроводжувати ваше замовлення від створення оригінал-макету до кінцевого відвантаження готової продукції. Наші постійні клієнти вже переконалися у високій якості послуг виробництва паперових пакетів, сумок, упаковки. Приєднуйтесь до їх числа!

Брендування
Послугою, що найчастіше замовляється у «Вістапакет» – це оптове виробництво рекламних паперових пакетів з нанесенням логотипу фірми. Також, як і папки з символікою компанії, візитки, блокноти та календарі, брендовані паперові пакети – обов’язковий атрибут для бізнес структури що дорожить своєю репутацією. Це фактично один із способів презентації та просування фірми, торгової марки. Готові паперові пакети або пакети, виконані за ексклюзивним замовленням зі спеціально нанесеним логотипом, доповнять імідж компанії як серед підприємців, так і клієнтів, виділяючи вас з десятків конкурентів. Також, ми пропонуємо коробки з логотипом вашої компанії.

Крім того, брендовані паперові пакети з оригінальним оформленням – прекрасна упаковка для багатьох видів продукції. Особливо актуальна, коли мова заходить про подарунки. Погодьтеся, їх завжди приємно отримувати в красивому презентабельному пакеті, а не в звичайному поліетиленовому або взагалі без будь-якої упаковки.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Поліграфічна продукція
Це буклети, каталоги, листівки, конверти, флаєри, беджі, листівки, календарі тощо Крім того, в списку послуг «Вістапакет» передбачений широкоформатний друк (наприклад, постери) і виготовлення POS-продукції. Різноманітність якісно виконуваних робіт прекрасно доповнюють їх відносно невисокою вартістю і відмінним обслуговуванням. Щоб замовити поліграфічні послуги – просто зателефонуйте нам або зв’яжіться з одним з менеджерів електронною поштою. Від вас буде потрібно тільки розповісти, що повинно бути на виході, затвердити макет і прийняти – оплатити виконане замовлення. Що ж стосується дизайнерської розробки, верстки, друку, упаковки та доставки готової поліграфії, то цим займуться професіонали «Вістапакет».

Картонні коробки для упаковки подарунків
Особливою популярністю користуються подарункові коробки з картону. Оскільки картон є жорстким матеріалом, коробки з нього можуть мати різні конструкції. На картонній упаковці легко застосовні друк – нанесення логотипу і різноманітна обробка (тиснення, ламінування, лакування тощо).

Навіть об’ємна картонна коробка в складеному вигляді займає зовсім небагато місця, а її складання та розбирання не займають зайвого часу. За вашим бажанням ми виготовимо подарункові коробки з логотипом зі звичайного, крейдованого або дизайнерського картону. Що особливо важливо, ми робимо упаковку з екологічно чистих матеріалів.

Ручки паперові кручені
Пакети з паперовими крученими ручками виглядають презентабельно і стильно. На перший погляд може здатися, що паперові кручені ручки не зможуть впоратися з серйозним навантаженням. Але, насправді вони легко витримують до 12 кілограм ваги. Особливий спосіб приклеювання кручених паперових ручок до пакету робить його міцним і зносостійким. Ви сміливо можете використовувати такий пакет у магазині, на ринку чи в супермаркеті. Пакети з паперовими ручками забезпечать приємні тактильні відчуття від дотику до натурального продукту і естетичну насолоду від зовнішнього вигляду.

Звертайтеся до нас!

Галерея паперових пакетів