Коробки з кришкою, що відкидається

Даний тип коробок має багато імен і назв через свій зовнішній вигляд та спосіб відкриття, а найпопулярніші серед них – коробки-шкатулки та коробки-книжки.

Коробки з відкидною кришкою, за великим рахунком, основу своєї конструкції взяли у коробок «кришка-дно» отримавши невеликий додатковий елемент, який зафіксував дно і кришку в єдине ціле і обзавівся фурнітурою у вигляді магнітів або зав’язок, що дозволяють бути коробці надійно закритою, при цьому додавши їй вишуканості.Коробка з кришкою, що відкидаєтьсяТакі коробки часто використовують як гарне доповнення до основного подарунка, або ж, як сувенірні коробки.

Для надійної фіксації тієї речі, для якої призначена коробка, для неї можна виготовити ложемент. Це поролон або інший схожий матеріал різної товщини, щільності і фактури за допомогою якого виріб буде мати додаткову фіксацію і більш виразно виглядати на загальному фоні.

Дуже часто після отримання подарунка в чудовій подарунковій коробці люди продовжують її використовувати для зберігання різних дрібниць або біжутерії.

Що потрібно для замовлення?

1) Обрати:

  • конструкцію коробки
  • розміри (довжина, ширина, висота)
  • матеріал для коробки і його колір
  • необхідну кількість
  • спосіб нанесення логотипу

2) Узгодити: розміри, матеріал, способи нанесення логотипу

3) Внести передплату

4) Зовсім трохи почекати, поки ми виготовимо продукцію

5) Отримати готову продукцію будь-яким зручним для вас способом

PS: А ще – наші клієнти довіряють нам свої задачі щодо упаковки вже більше 15 років. Ми консультуємо, допомагаємо у виборі матеріалів, допомагаємо з дизайном та знаємо масу важливих нюансів для отримання гарного продукту.

Оперативно дізнатися ціну, терміни або просто отримати консультацію, можна зателефонувавши нам:

0-800-335-748

(096) 148-0-148

Розрахувати вартість коробок

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок → рейтинг 5,00 из 5)
Loading...