Паперова упаковка

Паперові пакети на замовлення

 
Стандартні паперові пакети

Стандартні пакети

Образ вашого бренду побачать на вулицях і в парках, громадських місцях і в будинках. І все це буде зроблено руками ваших клієнтів. Кожна сумка-пакет дає можливість відображення вашого логотипу, індивідуальності, продукції або кампанії.

Ми знаємо як створити відповідний вам пакет, вибираючи правильний розмір, матеріал, ручку, друк… все, що потрібно, щоб реалізувати вашу творчість.

У даному ціновому сегменті пакетів ми використовуємо стандартні підходи, щоб реалізувати нестандартні ідеї.Детально про стандартні пакети

 

Економ пакети

Ми часто стикаємося з тим, що дозволити собі замовити паперові пакети може далеко не кожна компанія. Набагато дешевше купити поліетиленові пакети і таким чином вирішити питання упакування продукції або промо-матеріалів. Звичайно ж це непоганий варіант, але те, як виглядає паперовий пакет, завжди буде відрізнятися від будь-якого іншого виду упаковки. Він завжди виглядає презентабельно, стильно, дорого. Побачивши існуючу проблему, ми спробували вирішити її, розробивши «економ» варіант паперової сумки-пакета, при цьому зберегти всі необхідні якості і характеристики, якими повинен володіти паперовий пакет.Детально про недорогі економ-пакети

Эконом пакети
 

Преміум пакети

Якщо ваш продукт високого класу і ви хочете залишити вишукане враження після кожного продажу – спробуйте розкішні преміум пакети від Вістапакет.

У вашому розпорядженні команда технічних фахівців яка реалізує проект будь-якої складності.

Доступні будь які матеріали: органічні та високої міцності, крафт або крейдовані, дизайнерський папір та картон, захисне покриття (матова або глянцева ламінація, суцільний або вибірковий УФ-лак, покриття фольгою), натуральні і синтетичні ручки. Незалежно від вашого дизайну ми знайдемо ідеальне поєднання матеріалів щоб зробити ваш пакет найбільш привабливим.
Детально про преміум пакети

Паперові преміум пакети
 
Паперові економ пакети

Эко пакети

Захист навколишнього середовища є важливим завданням для всіх нас. Вістапакет працює в галузі, в якій виріб має бути здатне до максимальної переробці, нести в собі мінімум забруднюючих процесів, включати в себе використання вдруге перероблених ресурсів, щоб уникнути непотрібного споживання або забруднення.

Вістапакет робить великі зусилля, щоб звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище, про що свідчить наша продукція.

Ми сортуємо і мінімізуємо відходи, використовуємо матеріали до кінця терміну його корисного використання та утилізації, заохочуємо використання продукції з вдруге перероблених або здатних до переробки матеріалів. Детально про эко-пакети

Розрахувати вартість пакетів

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (5 оценок, средняя оценка: 5,00 из 5)
Loading...